Ten test pochodzi z książki “5 języków miłości”, której autorem jest Gary Chapman.
Pamiętaj – test służy temu, aby lepiej rozumieć swoje sposoby na okazywanie miłości. Warto jest też poznać język miłości Twoich najbliższych.
Zazwyczaj mamy dwa dominujące języki miłości.
Ważne – nie ma lepszego ani gorszego języka miłości. One są całkowicie neutralne, mogą też z czasem się nieco zmieniać.

Formularz niestety nie podlicza punktów. Weź kartkę papieru, napisz A, B, C, D, E i po udzieleniu odpowiedzi zaznacz + przy odpowiedniej literze.

Please enter your email:

1. Wybierz tą opcję, która bardziej Ci odpowiada. Możesz zaznaczyć kilka, wybieraj jednak te odpowiedzi, które są najbardziej na “TAK!”

 
 
 
 
 

2. Wybierz tą opcję, która bardziej Ci odpowiada. Możesz zaznaczyć kilka, wybieraj jednak te odpowiedzi, które są najbardziej na “TAK!”

 
 
 
 
 

3. Wybierz tą opcję, która bardziej Ci odpowiada. Możesz zaznaczyć kilka, wybieraj jednak te odpowiedzi, które są najbardziej na “TAK!”

 
 
 
 
 

4. Wybierz tą opcję, która bardziej Ci odpowiada. Możesz zaznaczyć kilka, wybieraj jednak te odpowiedzi, które są najbardziej na “TAK!”

 
 
 
 
 

5. Wybierz tą opcję, która bardziej Ci odpowiada. Możesz zaznaczyć kilka, wybieraj jednak te odpowiedzi, które są najbardziej na “TAK!”

 
 
 
 
 

6. Wybierz tą opcję, która bardziej Ci odpowiada. Możesz zaznaczyć kilka, wybieraj jednak te odpowiedzi, które są najbardziej na “TAK!”

 
 
 
 
 

7. Wybierz tą opcję, która bardziej Ci odpowiada. Możesz zaznaczyć kilka, wybieraj jednak te odpowiedzi, które są najbardziej na “TAK!”

 
 
 
 
 

8. Wybierz tą opcję, która bardziej Ci odpowiada. Możesz zaznaczyć kilka, wybieraj jednak te odpowiedzi, które są najbardziej na “TAK!”

 
 
 
 
 

9. Wybierz tą opcję, która bardziej Ci odpowiada. Możesz zaznaczyć kilka, wybieraj jednak te odpowiedzi, które są najbardziej na “TAK!”

 
 
 
 
 

10. Wybierz tą opcję, która bardziej Ci odpowiada. Możesz zaznaczyć kilka, wybieraj jednak te odpowiedzi, które są najbardziej na “TAK!”

 
 
 
 
 

Pytanie 1 z 10